Ma leidsin kellegi parema hinnaga

Olukord ilumaailmas on ammu väljunud igasuguse kontrolli alt ja seda mitte ainult ilusüstide alal vaid igal alal. Niisamuti teevad Youtube’st ise õppinud või üldse põlveotsas õppinud “spetsialistid” ka ripsmete jms protseduure.
Kuna aastast 2015 ei ole vaja ka omada kutsestandardit, siis on tehnikud leidnud uue teenimise võimaluse- täna õpin, homme koolitan. Eesti on selliseid “koolitajaid” täis, kes ei ole omandanud kutsestandardit kuid koolitavad. Heal juhul on kellegi Eesti kohaliku isehakanud koolitaja juures läbitud mingisugune poolpidune paari tunnine koolitus, saadud A4 paber-nimega “tunnistus”, millel puudub igasugune jõud!

Veel jubedam asja juures on see, et nende koolitustele inimesed lähevad, sest hind on odavam ja pärast kui kutsestandardi eksami edukalt läbinud koolitaja juurde satutakse, imestatakse, “oiii, aga eelmisel koolitusel ei räägitud mulle midagi sellest…” St, et täiesti elementaarne info, mida iga tehnik peaks teadma, et mõista protseduuride mõju, kasulikkust, kahjulikkust on täiesti puudulik!

Mitte keegi ei tegele antud probleemiga- ei Tarbijakaitseamet, ei Terviseamet, ei Haridus- ja teadusministeerium- mitte keegi!

Neid põlveotsas õppijaid/koolitajaid on nii tohutult palju, et ammu peaks keegi selle olukorra osas ette võtma tõsisemad sammud! Minu rääkimisest üksi pole siiani aidanud, tunnen, et karjun vaid kõrbes!

Iluprotseduuridel on otsene mõju inimeste tervisele ning ilma vastava kvalifikatsioonita, vastava kutsestandardit omamata ei tohi inimene teenust pakkuda ega koolitada!!!

Lisaks mis kvaliteeti saavadki pakkuda Eesti tehnikud, kes on õppinud “koolitajate” juures, kes ise koolitaja kvalifikatsioonita on???

Loodame siiralt, et antud artikkel avab paljude inimeste silmad, kõrvad ning ei minda enam nende “koolitajate” ja “tehnikute” juurde.

Oleme alati rõhutanud- “heal hinnal” on omad põhjused!
Kindlasti ei ole üheks nendest, et tehnik tahab inimestele head teenust alla omahinna pakkuda.
Endast lugupidav tehnik ning koolitaja sellist käitumist ei aktsepteeri! Head tehnikud ning koolitajad on enda teadmistesse, endasse investeerinud tohutult palju aega, finantse, osalevad võistlustel, läbivad edasijõudnute kursusi, et anda oma klientidele/õpilastele edasi vaid parimat!

Enda peal ei tohi kunagi katsetada ega iluprotseduuridelt kokku hoida. Iluprotseduuridel on otsene mõju teie tervisele, ärge mängige sellega vaid hoidke seda.

Iluvaldkonnas ei tasu püüda säästa, sest protseduuri tehakse teie ripsmetele, kulmudele, näonahale, küüntele, juustele jne, mille hilisem ravimine võib minna maksma teile kordades rohkem kui te protseduuril säästsite ning veel hullemas versioonis võib tagajärjeks olla pöördumatu tervisekahjustus või ripsmetest pöördumatult ilmajäämine, st ripsmekarvanääps on saanud niivõrd palju kahjustada, et sinna enam uut ripsmekarva ei kasva ning jääb auk. Usume, et selline tulemus teid ei rahulda!?

Kes on meiega kokku puutunud, teavad, et oleme pidevalt hoiatanud kõiki oma kliente, sõbrannasid, inimesi sotsiaalvõrgustikes, kodulehel jne, et palun uurige, puurige, küsitlege jne enne protseduurile minekut. Odaval hinnal on oma põhjused

Tehnik, kes on endast lugupidav oma ala tegija ning kes hindab oma tehtud finantseeringuid (nii rahalises kui ajalises mõttes) koolitustesse, enda arendamisesse, võistlustesse, kutseeksamitesse, jne, ei tee protseduuri odavalt ega müü oma teadmisi odavalt.

Lisa saate lugeda SIIT

Leave a Reply