Kui Teie hommikud on sellised

Kui Teie hommikud on sellised – üsna stressirohke, ärgata on raske ja ei saa kuidagi voodist üles, lükkate voodist tõusmist minuti ja minuti ning veel ühe minuti, veel minuti.. võrra edasi.. Ning lõpuks ärgates jooksete mööda kodu, haarates kõike, mida kaasa vaja, püüdes mitte kedagi ega mitte midagi maha unustada ja tormata välja.

Kuidas kõike hommikul siiski teha?

Selleks, et hommikud kujuneksid sujuvamalt, et vabaneda hommikusest “rutiinist” – igavatest asjadest, mida teeme igal hommikul ilma puhke päevadeta, sh puhkepäevadel hommikust õhtusse.
Sooviks anda kosmeetika lisamise või et pidevalt värske välja näha professionaalide kätte ?
Siinkohal tuleb appi Teile My Lamination ripsmete keratiin lamineerimine +Vitamin Lash Botox- meie professionaalid teevad teid protseduuril kaunimaks, toovad veel rohkem välja Teie ilu ning te ei pea enam 24/7 muretsema kosmeetika lisamise pärast, sest te olete ärgates sama kaunis ning värske kui magama heites.

Te ei usu?

Tulge ja proovige ise järgi. Tulemust näete koheselt peale protseduuri 

NB! Kui tunned, et ka SINA sooviksid hakata My Lamination ripsmete keratiin lamineerimine + Vitamin Lash Botox protseduure pakkuma oma nõudlikemale klientidele, siis palun võta meiega ühendust. Meie juures leiavad koolitused aset mitmel korral kuus!

Lisaks kui tunned, et sooviksid kasutada meie Vitamin Lash Botoxit Lash Lifti protseduuril lisaks, võta samuti meiega ühendust, teeme Teile koolituse ning te saate oma klientidele pakkuda hetkel turul olevaist täiuslikumat lisa teenust 

Päikest põue

Leave a Reply