Vitamin Lash Botox koolitus

Vitamin Lash Botox – so uue põlvkonna Lash Botox

My Lamination Vitamin Lash Botox on nano protseduur, mis on suunatud loomulike ripsmete- ja kulmukarvade töötlemiseks, mille eesmärgiks on paksendada ja suurendada ripsmete- ja kulmukarvade mahtu kuni 40%, stimuleerida karvakasvu ning niisutada, toita, ravida karvasid.

Tegemist on sõltumatu protseduuriga;
kuid ka täiendav etapp ripsmete- ja kulmude lamineerimise protseduuri juurde, sh keemilise koolutamise ning Lash Lifti protseduuride jooksul;
niisamuti igasuguse ripsme- ja kulmukarvade keemilise värvimise järgselt;

Protseduur on mõeldud karvade hävitatud, katki tehtud, rikutud alade täitmiseks, loomuliku struktuuri taastamiseks ja sügav niisutamiseks.

My Lamination Vitamin Lash Botox koostises domineerivad vaid naturaalsed koostisosad, peptiidid ja nano tooted, mis niisutavad, toidavad ning täidab karvasid kuni 80% ulatuses seespidiselt.

Antud fenomenaalsesse emulsiooni on lisatud palju rohkem meie karvadele vajalikke looduslikke komponente, mis ravivad meie karvasid sügaval karvastruktuurides. Antud komponentidel on võime tungida sügavale karva sisse ilma takistusteta.
Tegemist on võimsa ergutusega karvadele.

Lisaks uuele, naturaalsemale kuid ergutavamale koostisosadele on Vitamiin Lash Botox valmis segu 15 ml dosaatoris ehk antud toodet on väga mugav kasutada, tegemist on rohkem hügieenilisema variandiga doseerides vajaliku koguse pumbale vajutades- nii ei lähe toode raisku ning jätkub kauemaks.

Tootest jätkub 30. kuni 70. protseduuriks.

Koolituse hind : 120€, hind sisaldab teooria osa, praktikat ja Lash Botoxit

Koolitus kestab 90-120 min, olenevalt praktika osast.

Koolitused toimuvad mitu korda kuus, lisainformatsiooniks võtke julgesti minuga ühendust.
Koolitusele registreerimiseks kirjutage SIIA.

Toodet saab meie e-poest osta, selleks vajutage SIIA

Leave a Reply